O nás

BRPTop

Spoločnosť bola založená v roku 2007 pod názvom BRP Top Clean. Z počiatku sa zaoberala hlavne čistením automobilov, montážou autofolií, pneuservisom, servisom klimatizácií a geometriou podvozkov, v tom čase na najmodernejšej technológii 3D Corghi Black Tech.

Jedinečný prístup k zákazníkom a k motorovým miláčikom nás posúval stále na vyššiu úroveň poskytovania služieb. Záujem o rozvoj stále rástol. Náš pracovný team sa pravidelne školil a oboznamoval sa z najmodernejšími technológiami v opravárenskom priemysle, čo pretrváva dodnes.

V roku 2011 sme po splnení náročných podmienok získali štatút Bosch Car Service (BCS). Vďaka tomu sme oprávnený servisovať aj nové vozidlá bez straty 2 ročnej záruky.

V roku 2019 sa spoločnosť BRPTop s.r.o. rozdelila na dve divízie a začala sa zaoberať výhradne motoršportom a spoločnosť Hidon s.r.o. prevzala divíziu servisných služieb, pričom kvalita služieb ostala nezmenená.

V súčasnosti sme autoservis, pneuservis, autoumyváreň, pracovisko opravy autoskla, pracovisko X-tuningu - chipovanie, autopožičovňa, autofólie.

Všetko na jednom mieste