Autofólie

Sme autorizované certifikované montážne stredisko autofólii značky SUNTEK a ASWF. Rýchlo a kvalitne nalepíme Vami vybrané autofólie, a to všetko bez vyberania skiel a následného rozoberania Vášho vozidla. U novo zakúpeného vozidla tým nestrácate záruku.  

Reklamné polepy

Premýšľate nad novým spôsobom reklamy Vašej spoločnosti? Potrebujete zakryť nedostatky na Vašom vozidle? Ponúkame Vám skvelé riešenie ktorým sú auto-polepy. Využitie je na Vás či už ako formu reklamy, spôsob krytia nedostatkov, zlého technického stavu alebo spôsob renovácie Vášho vozidla. Táto zaujímavá forma zviditeľnenia Vašej firmy je zároveň možnosťou  pohyblivej reklamy.

Zabezpečujeme aj polep celého vozidla a to ochrannou fóliou, ktorá zabezpečí nielen zmenu farby vozidla, ale tak isto ochráni časti karosérie pred mechanickým poškodením ako napr. odletujúcimi kamienkami, či drobnými škrabancami.

Ak nebudete mať jasnú predstavu o auto-polepe, stačí ak nám pošlete opis svojej predstavy a my Vám vyrobíme skutočne originálny a jedinečný design. Životnosť týchto fólií je v priemere 3 až 7 rokov.

Ponúkame Vám:

  • reklamné polepy na autá, motorky, MDH, nákladnú či autobusovú dopravu
  • celoplošné polepy výkladov, okien...