Tel.: 0917 / 825 800, Adresa: SNP 1/1 (Areál Transmetalu), 018 51 Nová Dubnica
Všetko pre vaše auto pod jednou strchou Zákaznícka zóna

Overovanie vozidiel

 

Tuto službu zabespečujeme v spolupráci s firmou CEBIA spol. s r.o.


Vyberte si vozidlo a my Vám o nom povieme viac.
Čo je systém AUTOTRACER ?

Kupujete vozidlo? Chýba Vám o ňom viac informacií? Máte pochybnosti o skutočnom stave tachometra?

Zistite si, čo skutočne kupujete! Večšina z nás nie je odborníkom a znalcom automobilov !

Informačný systém AUTOTRACER pomôže  každému, kto si kupuje ojazdené  vozidlo.
Poskytuje prostredníctvom internetu cenné rady, ak si pred kúpou  skontrolovať základné identifikátory vozidla. Nevyhnutne  postupy súv prvej části doplnené podrobnou fotodokumentaciou.
V druhej časti systému AUTOTRACER nájdete dôležité informacie z histórie vozidla.

Najefektívnejšie  je využitie systému ešte pred kúpou ojazdeného vozidla. Vedieť o vozidle doležité informacie je vhodné kedy koľvek.

Zkontrolovať identifikátory vozidla sa v niekoľkých prípadoch ukázalo ako dôležitejšie  než kontrola jeho technického stavu. Vymeniť motor vozidla kôli jeho závade je nepríjemné, ale prísť rovno o celé vozidlo je omnoho horšie a finančne citeľnejšia strata.

Poznať historiu vozidla je nutnosť. Snáď každý kupujúcí sa zaújmá o to, kde bolo vozidlo skutečne vyrobené, koľko kilometrov najazdilo, či bolo vozidlo niekedy preverované a s akým výsledkom, alebo ako vozidlo navštevovalo servis a z akého dôvodu.
.................................................................................................................
Súčásti systému AUTOTRACER

Systém je rozdelený na časť platenú a neplatenú:

Neplatená časť je voľne prístupná každému užívateľovi internetu a umožňuje zistiť rozsah informácií, ktoré sú k dotazovanému vozidlu dostupné.
Platená časť potom sprístupňuje všetky dostupné konkrétne informácie. Vstup do platenej časti systému je podmienený zadaním kódu z platného kupónu? tzv aktiváciou kupónu. Informácie, ktoré systém používateľom poskytuje sú členené do dvoch častí:

Kontrola identifikátorov. Obsahuje textový a obrazový návod, ako v jednotlivých krokoch vybrané vozidlo fyzicky skontrolovať vrátane možnosti porovnať aktuálny stav identifikátorov s fotografiami a ich továrneho prevedenia daného modelu.
Výpis z histórie vozidla. Môže obsahovať záznamy v tomto členení: rok výroby, technický popis, záznamy a fotografie z dokumentovanie a preverovanie pôvodu alebo pôvodnosti identifikátorov vozidla, kontroly odsudzenia v SR a ČR, kontroly leasingu, servisné záznamy, časový vývoj stavu tachometra, ad.
..............................................................................................

Postup pri objednaní  služby AUTOTRACER

Systém Autotracer je prístupný na internetovej adrese www.autotracer.cz alebo www.zkontrolujsiauto.cz.
Po vstupe do systému používateľ zadá základné údaje o vozidle - VIN, značka, model, typ. Po potvrdení týchto údajov sa zobrazí Prehľad dostupných informácií (prehľadná tabuľka rozdelená do 19 kategórií),, ktoré systém Autotracer o danom vozidle obsahuje. Na základe tohto prehľadu sa užívateľ môže rozhodnúť, či využije platenú časť systému a zobrazí si všetky dostupné informácie o vozidle.
Pre prístup k plateným informáciám je potrebné urobiť:
1. Osobne navštíviť náš servis a na počkanie obdržať detailné info za cenu 350 s DPH
2. Zakúpiť kupón Autotracer u firmy CEBIA za cenu 20€ s DPH
Nákup kupónu je možné z realizovať jedným z niekoľkých možných spôsobov:
- Nechať si ho poslať na dobierku poštou,
- Zaplatiť bankovým prevodom alebo šekom - kupón príde e-mailom,
- Zaplatiť on-line- kupón príde e-mailom,
- Zaplatiť on-line pomocou platobnej karty (bezpečná platba systémom Pay MUZO),
- Zaplatiť on-line pomocou systému PayPal,
- Zakúpiť v Cebia, spol. s r.o.
Podľa zvoleného spôsobu úhrady je kupón zaslaný buď v tlačenej podobe poštou alebo v elektronickej podobe e-mailom. Po obdržaní kupónu užívateľ zadá jeho kód do systému a nechá si zobraziť všetkydostupné informace o vybranom vozidle.
Uvedené informácie si môže zobraziť aj opakovane po dobu 30 dní od aktivácie kupónu Autotracer (tvz. od jeho prvého použitia). Ak by sa užívateľ rozhodol už zakúpený kupón Autotracer hneď nepoužiť, je možné ho použíť kedykoľvek najneskôr po dobu platnosti vyznačenom na kupóne (s pravidla jeden rok).